ROLLİNG Volver Rolling | 10 Kişiye 25 TL | SULTANBET

• Konbuyu başlatan Volver
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

osmanarslan72

Well-known member
TL Hesap Bakiye
64
kım buradaysa onlara verılsın bı rt yapıp kulanıcı adını yazıp burda rollıng saatınde olmıyana verılmemelı bence

V

Volver

Moderator
TL Hesap Bakiye
0
1568142426144.png

Rollinge dahil olmayan sadece RT bırakıp giden üyelerimizi bile kontrol ettim zorla kazandırmak için, fakat şartları yerine getiren sadece 1 arkadaşımız var;

Maviay Maviay

Freebet konularına tşk, veya yarışmalara katılım özgün yorum değildr herkesin bildiği gibi..Maalesef kazanan arkadaşımız hariç kimsenin ödüle hakkı yok çünkü hiç bir konuya kendine özgü yorumu yok. Maalesef rolling boşa gitti.

Maviay Maviay Tebrikler, ödülün yarın eklenecek.

O

ozz

Well-known member
TL Hesap Bakiye
18
ilk kupon saat 16:09 da 100 tl ile başladı vay be normalde bu rakamı sabah görürdük ama tatlı oldu

O

osmanarslan72

Well-known member
TL Hesap Bakiye
64
Ekli dosyayı görüntüle 2286

Rollinge dahil olmayan sadece RT bırakıp giden üyelerimizi bile kontrol ettim zorla kazandırmak için, fakat şartları yerine getiren sadece 1 arkadaşımız var;

Maviay Maviay

Freebet konularına tşk, veya yarışmalara katılım özgün yorum değildr herkesin bildiği gibi..Maalesef kazanan arkadaşımız hariç kimsenin ödüle hakkı yok çünkü hiç bir konuya kendine özgü yorumu yok. Maalesef rolling boşa gitti.

usta ne dıyon allah askına ne dıyorsan yaptık

O

osmanarslan72

Well-known member
TL Hesap Bakiye
64
Ekli dosyayı görüntüle 2286

Maviay Maviay

gotumuzden ter aktı kusura bakmada konularda yorumlarım var benım rt yaptık kupon attıgıdna burdaydık daha neyapalım

V

Volver

Moderator
TL Hesap Bakiye
0
O osmanarslan72 yarışma katılımları ve freebetlerin altına tşk yazılan mesajlar hariç eğer benim gözden kaçırdığım yorumun varsa lütfen mesaj yoluyla iletir misin.

O

osmanarslan72

Well-known member
TL Hesap Bakiye
64
O osmanarslan72 yarışma katılımları ve freebetlerin altına tşk yazılan mesajlar hariç eğer benim gözden kaçırdığım yorumun varsa lütfen mesaj yoluyla iletir misin.
nıye onlar konu olmuyormu abım konu konudur bunu daha acıklayıcı basta senın demen gerektı

V

Volver

Moderator
TL Hesap Bakiye
0
Benim gözümden kaçtığını düşünüp yarışma katılımı ve freebetler haricinde özgün yorumu olduğunu düşünenler varsa lütfen mesaj yoluyla iletsinler kontrol edeyim tekrar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...